Õppereis Taani ERASMUS+iga

Loomise kuupäev 18.03.2024

Kehtna Kutsehariduskeskuse arendusosakond käis 11.-14.märtsil Taanis, et tutvuda Randersi linnas asuva Tradium kooliga. Sarnaselt meie koolile pakub ka Tradiumi õpet nii kutsehariduse kui üldhariduse valdkondades.

Õppereisil saavutasime mitu eesmärki. Tutvusime kooli ja Taani haridussüsteemiga ning leppisime vastuvõtjaga kokku konkreetsed tegevused maikuu esimeseks nädalaks, mil Kehtna KHK üldhariduse valdkonna õpilased Tradiumi kooli külastama lähevad. Lisaks rääkisime ERASMUS+ KA2 projektist "BelongVET", kuhu Kehtna KHKle ja Tradiumile lisaks kuuluvad veel koolid Norrast ja Ameerika Ühendriikidest. Tegemist on täiesti uute partneritega, kellega koostöö on algusjärgus. Nüüd on esimesed sammud tehtud!

Silmi avardavat võimalust pakkus ERASMUS+ programm ja projektid "Avastan maailma vol6" ning "Maailma avastamas vol2".

Viimati muudetud 18.03.2024.