Õpperestoran Neljapäev

19.juulil toimub Kehtna staadionil suursündmus "80ndad Live", kus astuvad ülesse sellised legendaarsed tegijad nagu ALPHAVILLE, F.R. DAVID & MARJU LÄNIK.

Koostöös Kehtna valla ja TRE raadioga avab uksed ka Kehtna Kutsehariduskeskuse õpperestoran Neljapäev erimenüüga "100 aastat ametiõpet Kehtnas". Tule ja saa Sinagi osa imepärastest maitseelamustest!

Külastajatele on restoran avatud kahes ajavahemikus: 15:00-17:00 ja 17:00-19:00. Laua saad broneerida e-maili kaudu: restoranneljapaev@gmail.comlink opens on new page (NB! Palume broneerimisel ära märkida pearoa valik.)

Menüü leiad allolevalt pildilt.

 

Õpperestoran Neljapäev on ainulaadne nähtus Eesti koka- ja teenindusõppe maastikul, mida iseloomustavad märksõnad: julgus, loomingulisus ja vabadus.
Õpperestoran Neljapäev on avatud kindla perioodi vältel – tavaliselt oktoobrist aprillini neljapäeviti 11.00- 14.00.
Igal neljapäeval on uus menüü, mille on koostanud antud päeva õpilasest peakokk.Hinnakiri on tüüpilistest restoranidest odavam, sest teenuse eesmärgiks pole kasum, vaid kogemus, mida erialal õppijad saavad. Aeg- ajalt on restoran avatud meelelahutuslikuks õhtusöögiks või tegutseb pop up`ina teiste ettevõtete pinnal. Nende õhtute kohta ilmub eraldi reklaam.

Mitmekülgne ja pidevalt uuenev informatsioon (menüü, hinnakiri, toimunud restoranipäevad) on leitav Neljapäeva Facebookilink opens on new page lehel.

LISAINFO JA BRONEERIMINE:
restoranneljapaev@gmail.com või läbi Facebooki link opens on new page

Koostööettepanekud aadressil:
liis.lall@kehtna.edu.ee

Avaldatud 20.02.2023. Viimati muudetud 13.06.2024.