Õpilasesindus, huvitegevus

Kehtna Kutsehariduskeskuse huviringid:

1) Õpilasfirmade loomine. Osalemissoovist anna teada hiljemalt 30.10.23. Lisainfo: karmen.selter@kehtna.edu.ee

2) Kunstiring - lisainfo riina.degtjarenko@kehtna.edu.ee

3) Tark masin - lisainfo ulo.kannelmae@kehtna.edu.ee

4) Üldfüüsiline treening - lisainfo marko.sildoja@kehtna.edu.ee

5) Korvpall - lisainfo reelika.laes@kehtna.edu.ee

6) Mototehnika ring - lisainfo mihkel.reino@kehtna.edu.ee

7) TeMuki näitlemisring - lisainfo kati.murutar@kehtna.edu.ee

8) Loodusvaatleja - retkejuhi ring - lisainfo margus.maripuu@kehtna.edu.ee

9) Mälumäng - lisainfo reelika.laes@kehtna.edu.ee

ÕPILASESINDUS

Õpilasesindus on grupp noori, kelle jaoks on oluline, et koolis lisaks õppimise ka muud huvitavat toimub.

Siiani oleme korraldanud läbi õppeaasta erinevaid sündmusi nagu esmakursuslaste kohanemislaager, õpetajate päeva tähistamine, jõulupeod, kooli lahtiste uste päeva. Samuti käime kooli esindamas erinevatel messidel, infopäevadel.

Meie sihiks on õpilaste hääle kuuldavaks tegemine koolis ehk järjest enam keskendume koostöö arendamisele õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Soovime hoolitseda selle eest, et õpilaste hääl on esindatud kooli nõukogus ning mitmetes koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõigil õpilastel. Astu julgelt paati, ootame Sind, sest väärt mõtteid ja toredaid inimesi on alati vaja!

Õpilasesindusega saad ühendust aadressil: opilasesindus@kehtna.edu.ee

Huvitegevus

Õpilasel on võimalus osaleda ÕE (õpilasesinduse) tegevustes. Õpilasesinduse eesmärgiks on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, erinevate ürituste korraldamine/läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste vahel.
Koolil on olemas võimla, staadion ja jõusaal. Huviliste olemasolul toimuvad erinevad trennid: korvpall, võrkpall, jalgpall. Lisainfo saamiseks vaatan kooli teadetetahvlit või pöördun spordiosakonda 🙂

Kehtna Kutsehariduskeskuse raamatukogust saab raamatuid laenutada kokkuleppel. Võta ühendust õpetaja Reelika Laesiga.

Reelika Laes
Telefon +372 487 5260
raamatukogu@kehtna.edu.ee, reelika.laes@kehtna.edu.ee

Raamatukogu lugejaandmebaas on leitav siitlink opens on new page.

Avaldatud 20.02.2023. Viimati muudetud 06.04.2023.