Õpilaskodu

Õpilaskodus saab majutuda 2- ja 3- kohalistes möbleeritud tubades. Igal korrusel on 4 dušširuumi ja 4 WC-d (1 kolme toa kohta). Kõikidel korrustel on ka köök ja puhkenurk TV-ga.

INFO ESMAKURSUSLASTELE

Ootame Teid õpilaskodusse registreerima ja lepinguid sõlmima:

Pühapäeval,  27. augustil kell 16.00 – 21.00

Esmaspäeval, 28. augustil kell 9.00 – 11.00 ja peale aktust 13.00 – 18.00

Palume arvestada 50€ tagatisraha maksmisega, mis tagastatakse võlgnevuste puudumise korral kooli lõpetamisel või õpingute katkestamisel.

Õpilaskodu aadress: Lasteaia 10, Kehtna
Õpilaskodu valvelaud +372 56 863 130
Õpilaskodu juhataja: Viivi Lants

Kehtna Kutsehariduskeskuse õpilaskodu renoveeriti 2010. aastal.
Majas on kaks poolt: õpilaskodu ja hostel.
Õpilaskodu poolel asuvad 128 ja hostelis 73 majutuskohta. Majas on ka kolm invakohta ning liftid.

Õpilaskodu toad on 2-3- kohalised. Lisaks vajalikule mööblile on kõigis tubades külmutuskapp, internetiühendus ja voodipesu.
Igal korrusel asuvad köök, WC-d ja duširuumid. Köögisisustuse hulka kuulivad elektripliit, nõudepesumasin, mikrolaineahi, veekeetja. Puhkenurgas on võimalik vaadata televiisorit.

Hostelis saab majutuda möbleeritud 1 – ja 2- kohalistes tubades. Tubades on külmik, WC ja dušš. Köök ja puhkenurk koos TV-ga asuvad igal korrusel.

Lisavõimalused:
vabaaja ruumid
jõusaal
pesupesemine, kuivatamine, triikimine
saunad

Õpilaskodu elanikele on vabaaja ruumide ja jõusaali kasutamine tasuta.
Õpilaskodu on renoveeritud Euroopa Liidu rahastuse toel.

Kehtna KHK õpilaskodu ja hosteli teenuste hinnakirilink opens on new page

Õpilaskodu sisekorraeeskiri

Avaldatud 10.05.2022. Viimati muudetud 21.08.2023.