Autokooli õpetajatel on nüüd kõrgeim, 6.tase

Loomise kuupäev 06.05.2024

Kehtna KHK autokooli õpetajad toatlesid 29. aprillil Eesti Autokoolide Liidus (EAL) mootorsõidukijuhi õpetaja kõrgeimat ehk 6.taset. EAL on tunnustatud Kutsekoja poolt mootorsõidukijuhi kutseandjana.

Kompetentsi hindamiseks esitasid taotlejad hindamiskomisjonile eelnevalt tutvumiseks nõutavad dokumendid, sh portfoolio ning viisid läbi loosiga valitud teemadel praktilise tunni õppeklassis ja teeliikluses. Päeva lõpus toimus vestlus, kus hindamiskomisjoni liikmed esitasid täiendavaid küsimusi taotlejatele ja andsid tagasisidet.

Maikuu alguses väljastas kutsekoda Mihkel Reinole, Ain Klandorfile, Aivar Kuivkaevule ja Tiit Reinole kutsetunnistuse, mis tõendab nende vastavust mootorsõidukijuhi õpetaja tase 6 kutsestandardile.

Väga uhke! Palju õnne!

Pildil vasakult Tiit Reino, Aivar Kuivkaev, Ain Klandorf ja Mihkel Reino.

Viimati muudetud 06.05.2024.