Üldhariduse valdkond Taanis

Sisestatud mariliis.vest poolt N, 09.05.2024 - 14:23

Kehtna Kutsehariduskeskuse üldhariduse valdkonna õpilased ja õpetajad veedavad 5.-11.mai Taanis, Randersi linna uudistades. ERASMUS+ programm projektiga "Maailma avastamas vol2" viis meie vahva seltskonna kooli nimega Tradium. Tegemist on haridusasutusega, mis pakub nii kutseõpet kui üldharidust - seda küll natukene teisel moel kui meil siin.

Autokooli õpetajatel on nüüd kõrgeim, 6.tase

Sisestatud mariliis.vest poolt E, 06.05.2024 - 08:21

Kehtna KHK autokooli õpetajad toatlesid 29. aprillil Eesti Autokoolide Liidus (EAL) mootorsõidukijuhi õpetaja kõrgeimat ehk 6.taset. EAL on tunnustatud Kutsekoja poolt mootorsõidukijuhi kutseandjana.

Kompetentsi hindamiseks esitasid taotlejad hindamiskomisjonile eelnevalt tutvumiseks nõutavad dokumendid, sh portfoolio ning viisid läbi loosiga valitud teemadel praktilise tunni õppeklassis ja teeliikluses. Päeva lõpus toimus vestlus, kus hindamiskomisjoni liikmed esitasid täiendavaid küsimusi taotlejatele ja andsid tagasisidet.

Rubriik "Hakkame sättima" ehk Kehtna KHK 100

Sisestatud mariliis.vest poolt N, 02.05.2024 - 11:39

𝐑𝐮𝐛𝐫𝐢𝐢𝐤 "𝐇𝐚𝐤𝐤𝐚𝐦𝐞 𝐬𝐚̈𝐭𝐭𝐢𝐦𝐚"

Kehtna Kutsehariduskeskuse 𝟏𝟎𝟎. 𝐣𝐮𝐮𝐛𝐞𝐥 terendab järgmise aasta lõpus. Oleme ennast vaikselt sünnipäeva lainele sättinud ja sedapuhku hakkame igakuiselt jagama pilte oma vilistlastest.

Hea vilistlane, kui tunned ära ennast või enda sõbra, siis märgi ta meie Facebooki postitusse kindlasti ära ja anna talle teada, et 𝐊𝐞𝐡𝐭𝐧𝐚 𝐊𝐇𝐊 𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐭𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐤𝐤𝐮𝐭𝐮𝐥𝐞𝐤 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐮𝐛 𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭𝐢𝐬 𝟐𝟎𝟐𝟓!

Projekti iRead kohtumine Dublinis

Sisestatud mariliis.vest poolt E, 29.04.2024 - 16:21

Kehtna Kutsehariduskeskuse esindus koosseisus Mariliis Vest, Kaidi Kauffeldt ning Reelika Laes käisid koolivaheajal (22.-25.aprillil) Iirimaal, Dublinis Erasmus+ projekti iRead kohtumisel. Kolme tööpäevaga õnnestus projektis teha nii mõnigi edusamm: testisime uusi, lugemist innustavaid mänge, koostasime õpetajatele läihlugemise šablooni ning töötasime lähilugemise näidisvormide kallal. Projekt on vaikselt liikumas lõpufaasi, mis tähendab, et juba õige pea saame avalikustada nii valminud arvutimängu kui lähilugemise materjalid, millede kallal oleme ca 2 aastat töötanud.

"Jürikellu 2024" võistluselt I koht!

Sisestatud mariliis.vest poolt N, 25.04.2024 - 17:08

Koolivaheajal käisid meie ehitusvaldkonna õpilased Viljandis müüriladujate kutsevõistlusel "Jürikellu 2024", kus meie III kursuse õpilane Kaido Elisarov saavutas esikoha! Surepärane tulemus, oleme väga uhked Kaido ja tema juhendaja Paul Pääso üle! Palju õnne!

Kõigil võistlusel osalenutel tuli laduda L-kujuline müürifragment, millele oli lisatud kaldeelemendid. Meie õpilane viib koju ränd(kellu)karika.

Fotod: Viljandi Kutseõppekeskus.

Üldhariduse õppur Brüsselis

Sisestatud mariliis.vest poolt N, 04.04.2024 - 10:39

Kehtna Kutsehariduskeskuse üldhariduse valdkonna õpilane Sandra Veensalu saavutas esseekonkurssil "Kui Sina ei lähe valima, siis valitakse Sinu eest" ülekaalukalt esikoha. Tänutäheks kutsus Marina Kaljurand Sandra Brüsselisse külla, et õpilane saaks näha ja tutvuda Euroopa Parlamendiga. Koos õpetaja Kati Saara Murutariga reis ette ka võeti! Elamusterohket reisi!

Kehtna KHK avas uksed

Sisestatud mariliis.vest poolt N, 04.04.2024 - 10:19

2.aprillil avas Kehtna Kutsehariduskeskus uksed kõikidele huvilistele. Päeva jooksul said külalised osa erinevatest töötubadest. IKT-valdkonnas olid müstiliselt kaduma läinud arvuti klaviatuuril olevad nupud, mis tuli osalejatel õigetesse kohtadesse tagasi panna. Toitlustusvaldkonnas sai aga maitsta putukaid, kaaluda ja tunnetada tooraineid, eristada maitseaineid, panna kokku toidupüramiid ning reastada suhkrujooke. Ehitusvaldkond pakkus käelist tegevust läbi õlitamise töö ning tehnikavaldkond tutvustas oma tuliuut veoautot.

Vastuvõtt on alanud!

Sisestatud mariliis.vest poolt E, 01.04.2024 - 11:03

NB! Tegemist ei ole aprillinaljaga.

Alates 1.aprillist kuni 30.juunini on võimalik esitada dokumente Kehtna Kutsehariduskeskusesse õppima asumiseks.

Kogu vajaliku info sisseastumise kohta leiad SIIT.

Asu jälgima