Kehtna KHK lõpetajad 2024

Sisestatud mariliis.vest poolt

21.juunil andsime taas tuule tiibadesse viie valdkonna õpilastele. Töömaailma sisenes või edasisi õpinguid läks jätkama kokku 24 toitlustusvaldkonna, 27 IT-valdkonna, 20 ehitusvaldkonna, 33 tehnikavaldkonna õpilast ning 6 põhikooli ja 16 gümnaasiumi lõpetajat. Kokku 126 uut vilistlast!

Lisaks 27 bussijuhti, 37 veoautojuhti ja 39 autorongijuhti. Kokku 103 ametitunnistusega juhti!

Koka õpilase kogemus: Kehtnas on tublid, oma eriala armastavad õpetajad

Sisestatud mariliis.vest poolt

Kehtna Kutsehariduskeskuse toitlustusvaldkonnas, vanemkoka erialal õpib Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse toitlustusjuht Urmas Murumäe, kes jagab mõtteid meie koolis õppimise kohta:

Miks otsustasite tulla Kehtna KHKsse vanemkoka eriala õppima?

Kehtna on mulle kallis ja kool, mille ma ka juba varasemalt lõpetasin. Kehtnas on tublid ja väga professionaalsed, oma eriala armastavad toitlustusvaldkonna õpetajad.

Mida see õpe on teile andnud või kuhu viinud?

Õpperestoran avab uksed erimenüüga "100 aastat ametiõpet Kehtnas"

Sisestatud mariliis.vest poolt

19.juulil toimub Kehtna staadionil suursündmus "80ndad Live", kus astuvad ülesse sellised legendaarsed tegijad nagu ALPHAVILLE, F.R. DAVID & MARJU LÄNIK.

Koostöös Kehtna valla ja TRE raadioga avab uksed ka Kehtna Kutsehariduskeskuse õpperestoran Neljapäev erimenüüga "100 aastat ametiõpet Kehtnas". Tule ja saa Sinagi osa imepärastest maitseelamustest!

Lõpuaktused Kehtna KHKs

Sisestatud mariliis.vest poolt

Kehtna Kutsehariduskeskuse lõpuaktused toimuvad 21.juunil ajavahemikul 11:00-16:00.

Ajakava:

11:00-12:30 ehitus-ja tehnikavaldkond

13:00 - 14:30 it-ja üldharidusvaldkond

15:00 - 16:00 toitlustusvaldkond

NB! Tehnika-ehitusvaldkonna külalistel palume parkida tehnikamaja suurde parklasse (aadressil Staadioni 12).

Asu jälgima